Kiedy należy okadzić pomieszczenie białą szałwią?

Kiedy należy okadzić pomieszczenie

Mieszkanie czy dom to nie tylko budynek, w którym odpoczywamy, jemy posiłki i śpimy. To przede wszystkim nasza przestrzeń życiowa, którą bardzo często dzielimy z najbliższymi osobami – współmałżonkiem, dziećmi czy rodzicami. Atmosfera w domowym ognisku nie zawsze jest idealna. Negatywne myśli, emocje czy w końcu czyny potrafią zabrudzić tzw. energię miejsca. Można jednak rozwiązać ten problem, używając dymu z białej szałwii.

Dlaczego warto oczyszczać pomieszczenie?

Energia w mieszkaniu bezpośrednio wpływa na aurę wszystkich domowników i na odwrót. Te dwie sfery wzajemnie się przenikają – raz pozytywną, a raz negatywną energią. Za każdym razem, gdy w naszym domu czujemy niepokój lub wiemy, że atmosfera między mieszkańcami jest napięta, warto wykonać rytuał oczyszczający z użyciem białej szałwii. Kadzenie pomieszczenia ma na celu zebranie całej negatywnej energii. Następnie poprzez wywietrzenie mieszkania nagromadzone, niekorzystne siły ulatują, a oczyszczoną przestrzeń można w dowolny sposób zagospodarować.

Jak oczyścić pomieszczenie białą szałwią?

Przed okadzeniem mieszkania dymem z białej szałwii warto zastanowić się nad swoją motywacją. To ważne, aby wiedzieć, w jakim celu oczyszczamy nasz dom. Dobrze jest być świadomym, co powoduje negatywną energię w domu i z czystą intencją spróbować to zlikwidować. Po rozpaleniu białej szałwii można okadzać całe pomieszczenie. W kątach danego pokoju można wykonać 7 obrotów w lewą stronę. Oprócz tego dymem należy okadzać meble oraz przedmioty – one również gromadzą negatywną energię.

Kiedy oczyszczać mieszkanie białą szałwią?

Dym zbiera całą energię z danego pomieszczenia, więc im jest gęściejszy, tym bardziej niekorzystna była energia miejsca. Po okadzeniu pokoju należy szeroko otworzyć okna, aby dym mógł swobodnie wylecieć. Dobrym pomysłem jest zapalenie białej świecy, aby mogła wypalić się do końca. Po oczyszczeniu warto wziąć kąpiel z dodatkiem soli morskiej lub kuchennej. Po oczyszczeniu możemy sami kreować energię miejsca. To od nas zależy jakie myśli, uczucia i sytuacje będziemy generować. Ponadto okadzanie mieszkania można przeprowadzać przed podjęciem ważnej decyzji lub przy okazji różnych wydarzeń życiowych. Oczyszczanie domu białą szałwią można przeprowadzić w nowym miejscu zamieszkania, aby zneutralizować energię pozostawioną przez poprzednich właścicieli.

Negatywna energia miejsca możne przytłoczyć każdego domownika. Warto od czasu do czasu okadzać mieszkanie dymem z białej szałwii, aby pozbyć się złej aury. Oczyszczona przestrzeń jest jak puste naczynie, które można napełnić dowolną zawartością. Tylko od domowników zależy, jaka to będzie zawartość.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *