Oczyszczanie aury za pomocą białej szałwii

Oczyszczanie aury

Biała szałwia pochodzi z Ameryki Północnej, dokładniej z Meksyku i Kalifornii. To bardzo wartościowa dla zdrowia fizycznego i psychicznego roślina. Miody z białej szałwii to naturalne antybiotyki, które zapobiegają i leczą infekcje, zapalenia, przeziębienia, a także łagodzą bóle menstruacyjne. Roślina znana jest również ze swoich niezwykłych właściwości duchowych, dlatego wśród Indian Nawaho zyskała miano świętej.

Kiedy stosować białą szałwię?

Ciało energetyczne potrzebuje oczyszczenia, podobnie jak to fizyczne. W życiu każdego człowieka zdarzają się sytuacje, które przyciągają do aury negatywną energię. Z takim niekorzystnym dla duszy bagażem ciężko się skoncentrować na najprostszych, codziennych zadaniach. Łatwiej natomiast popaść w złe emocje, takie jak smutek czy lęk. Negatywna energia w ciele energetycznym może prowadzić do problemów ze zdrowiem, które ujawniają się już w ciele fizycznym.

Aura – jak oczyszczać białą szałwią?

Dym z białej szałwii może oczyszczać aurę, przedmioty czy pomieszczenia. Aby usunąć negatywną energię z własnego ciała subtelnego, należy najpierw umyć to fizyczne. Dobrym pomysłem jest kąpiel w wodzie z solą. Następnie trzeba rozpalić roślinę i wzniecić dym. Gdy szałwia zaczyna żarzyć się ogniem, należy go zdmuchnąć. Czasami roślina ciężko się rozpala i nie kadzi swoim pachnącym dymem. Może to świadczyć o bardzo negatywnej energii zarówno osoby, jak i pomieszczenia. Gdy jednak dym się pojawi, można przystąpić do rytuału oczyszczenia aury.

Gdzie znajdują się czakry?

Dymiącą się białą szałwią należy wykonywać okrężne ruchy wokół czakr – głównych punktów energetycznych w ciele. Wokół każdej czakry należy wykonać 7 okręgów – od dołu do czubka głowy, z ruchem przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. W ten sposób energia ciała zostaje oczyszczona. Aby dobrze wykonać ten rytuał, warto przypomnieć sobie umiejscowienie czakr. Pierwsza z nich – podstawy znajduje się w okolicy kości ogonowej kręgosłupa. Sakralna położona jest dwa cm poniżej pępka. Kolejna, zgodnie ze swoją nazwą znajduje się dokładnie w splocie słonecznym. Następne czakry to – serca i gardła. Szósta z kolei (trzeciego oka) jest umiejscowiona między brwiami, a ostatnia (korony) na czubku głowy.

Oczyszczenie własnej aury z użyciem białej szałwii to prosty, ale skuteczny zabieg. Warto stosować go regularnie, zgodnie z potrzebami – co tydzień lub miesiąc. Biała szałwia pomoże również po stresujących przeżyciach czy kłótniach – takie sytuacje generują negatywną energię, która warto do razu oczyścić.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *